Studio Tańca

STUDIO TAŃCA

Hangeng 5 years ago
Skierowałem sie w stronę wyjścia również obejmując chłopaka ramieniem. Czułem ze może być moim dobrym przyjacielem. A ja bardzo chciałem mieć kogoś komu będę mógł zaufać - Hm..nie wiem, możemy wrócić do dormitorium - uśmiechnąłem się ciepło wpatrując się przed siebie. Na szczęście nie mieliśmy za daleko do mieszkania.
Donghae 5 years ago
-W sumie możemy wrócić.- odpowiedziałem wstając z miejsca uśmiechając się przyjaźnie do chłopaka.- Musisz być zmęczony.
Co jak co, ale może jakieś resztki kaca go męczą czy coś. Ja na przykład jestem niewyspany jak cholera i nieważne, ze przespałem prawie pół doby.
-Chyba, że chciałbyś jeszcze gdzieś iść po drodze?- zapytałem, obejmując chłopaka ramieniem w przyjacielskim geście i kierując się w stronę wyjścia.
Hangeng 5 years ago
Zachichotałem słysząc jego słowa i posłałem mu lekki uśmiech. Usiadłem na podłodze i przymknąłem oczy. Musiałem w końcu porządnie odpocząć po tym małym show - Takźe tego u mnie dobrze, nic sie nie zmieniło, wciąż uważam że tańczę beznadziejnie - dodałem zanosząc się wesoło śmiechem. Wstałem powoli z miejsca - więc skoro zobaczyłeś jak kiepsko tańczę nie ma sensu się tutaj marnować. Wracamy do dormitorium czy jeszcze gdzieś chcesz się przejść?
Donghae 5 years ago
No ja kiedyś się po prostu zabiję. Potnę mokrym ręcznikiem papierowym, albo firanką.
-Ja pierdole, na siłe...- zrezygnowany przeczesałem dłonią włosy.- No jak chcesz, ja uważam, że jesteś świetny, to czy mi wierzysz nie moja sprawa.- dodałem odwzajemniając uśmiech.
Eh, położyłem się, patrząc w sufit i tak sobie rozkminiająć życie. Nie no, trza se jakiś talent znaleźć.
-Także tego, co tam?- zapytałem, ubogi w tematy do rozmowy.-Powiedz coś ciekawego.
Hangeng 5 years ago
Zamrugałem powiekami wpatrując się na swojego przyjaciela któremu zabrakło słów. Byłem aż tak beznadziejny? Podrapałem się po głowie zakłopotany i spojrzałem się speszony gdzieś w podłogę. Bałem się słów współlokatora które miałby być jednocześnie werdyktem dla mnie. Gdy z jego ust wypłynęły zaś komplementy omal nie zachłysnąłem się powietrzem z niedowierzania. Spojrzałem się na niego z błagalną miną - nie żartuj sobie ze mnie, no - potupałem nóżkami wybuchając po chwili cichutkim śmiechem. Usiadłem na chłodnej podłodze zmęczony. No co?! Każdy byłby zmęczony po takich wygibasach - wiele mi brakuje do bycia dobrym tancerzem. Muszę po prostu więcej ćwiczyć, wiem o tym, Donghae! Wcale nie musisz mnie chwalić na siłę! - posłałem w jego stronę szczery uśmiech. Znów przyjaciel mnie przeceniał.
Donghae 5 years ago
-No...- yyy, tak. Zadawaj się z ludźmi którzy we wszystkim cię pobiją, to na pewno podniesie ci samoocenę, Donghae, tak trzymaj.-...Taak. Dokładnie.- patrzyłem na niego lekko zszokowany. Nie no, serio on przed chwilą przekonywał mnie, że wcale nie jest taki dobry? Serio?-Krótko mówiąc i nie przedłużając, to było zajebiste w każdym aspekcie. I chyba nie wiem co więcej powiedzieć, bo mnie zatkało. I ty śmiałeś nie zgadzać się z moimi komplementami?
Hangeng 5 years ago
Przymknąłem powoli oczy. Przede wszystkim musiałem się skupić na muzyce a nie na tym że jestem uważnie obserwowany przez Donghae. To się nie liczyło. Muzyka powodowała że relaksowałem się i dzięki temu zapomniałem o strachu. Zastąpiło go przyjemne uczucie które trudno było określić. Chciałem tańczyć. Lubiłem to i właśnie dzięki temu sie tutaj znalazłem. Potrafiłem tańczyć! No i zacząłem płynnie poruszać się co po chwili zmieniło się w doskonały i perfekcyjny taniec. Zapomniałem o wszystkim i tańczyłem swój własny układ nad którym wiele nie myślałem. Wszystko wyglądało dość płynnie jak i efektownie. To jak z jaką łatwością robię pewne kroki czy przewroty zadziwiało mnie samego. Po paru minutach które wydawały sie być chwilą otworzyłem powoli oczy i uśmiechnąłem się nieśmiało w stronę Donghae - no...
Donghae 5 years ago
Całkiem tu ładnie, serio.
-No chyba oczywiste, że nie.- odpowiedziałem, szukając sobie miejsca gdzie mógłbym usiąść i nie przeszkadzać chłopakowi. Bądź co bądź, nie chciałbym, żeby się o mnie potknął, przewrócił czy coś złamał. Co to to nie.
-No dawaj.- zachęciłem go.- Będzie świetnie!
Przysiadłem sobie spokojnie pod ścianą, opierając brodę na kolanach i patrząc na Hangenga. Czekałem na jego pierwszy ruch umierając wręcz z ciekawości.
Hangeng 5 years ago
Znaleźliśmy się przed studiem tańca do którego po chwili wahania z mojej strony weszliśmy. Bez problemów skierowaliśmy się do jednej z wolnych sal. Jako że studio należało do agencji w której byliśmy nie było mowy o żadnych kosztach. Wszedłem z uśmiechem do obszernego pomieszczenia rozglądając się z zdziwieniem. Jeszcze nigdy nie ćwiczyłem w tak nowoczesnej sali. Z radosnym uśmiechem puściłem pierwszą, lepszą muzykę z mojego telefonu i podłączyłem urządzenie do głośników porozstawianych w sali. Poruszałem się po sali tanecznym krokiem po chwili spoglądając na Donghae - ale nie będziesz się śmiał? - zapytałem szczerze spoglądając się z zawstydzeniem w jego oczy.

Comments

You must be logged in to comment.

ByunnieBaekhyun 3 years ago
"Baekhyun" jest już nieobecny od 9 miesięcy. Mogłabym otrzymać tę postać?
SungHyo 4 years ago
Hmm.. A może VIXX na masterlist? Chętnie bym wtedy dołączył C:
[comment deleted by owner]
unrevealed 4 years ago
Jestem jestem jestem XD
iambulletproof 4 years ago
Czy mógłbym prosić o dodanie do listy Bangtan Boys? Chętnie wcieliłbym się w JungKooka :))
[comment deleted by owner]
pabosehunnie 4 years ago
Przepraszam, muszę usunąć to konto na roleplay bo nie ogarniam wiadomości i z paru innych powodów. Czy mógłbym zarezerwować sobie GD? Wrócę po niego najszybciej jak się da, może nawet jeszcze dziś TT
unrevealed 4 years ago
Hiatus hiatus hiatus do 2 sierpnia OUO
PrinceTaemin 4 years ago
Opuszczam Xiumina ;;
[comment deleted by owner]
Log in to view all comments and replies